O‘zbekiston Respublikasi IIV Akademiyasi tender (tanlov savdolari) eʼlon qiladi
O‘zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi Akademiyasi hududida davlat-xususiy sheriklik asosida mehmonxona binosini kapital taʼmirlash, jihozlash va binodan foydalanishni tashkil etish uchun tender (tanlov savdolari) eʼlon qiladi. Obyekt bo‘yicha qurilish-pudrat tashkilotlarini tanlovda ishtirok etishini so‘raymiz.
O‘zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi Akademiyasi barcha manfaatdor tomonlarni loyihaning amalga oshirilishidan manfaatdorligi to‘g‘risida maʼlum qilish taklifini taqdim etishlarini so‘raydi. Xususiy sherik mamlakatdagi o‘sib borayotgan bozordan manfaat ko‘radi hamda mamlakatda amalga oshiriladigan davlat-xususiy sheriklik loyihalaridan birida ishtirok etish imkoniyatiga ega bo‘ladi.
Loyiha yuzasidan xususiy sherikni tanlash O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining 2020-yil 26-apreldagi "Davlat-xususiy sheriklik loyihalarini amalga oshirish tartibini takomillashtirish to‘g‘risida"gi 259-sonli qarori talablariga binoan amalga oshiriladi.
Takliflar: info@akadmvd.uz elektron manzilida 2022-yil 20 sentyabrga qadar qabul qilinadi.
Qo‘shimcha maʼlumotlar olish uchun manzil: Toshkent shahri Mirzo Ulug‘bek tumani Intizor ko‘chasi 68-uy. Tel: (71)-239-46-13

21 августа 2022 г. 1341
Министерство внутренних дел Республики Узбекистан объявляет тендер (тендерные торги) на выполнение работ по капитальному ремонту, оснащению и организации эксплуатации здания гостиницы на условиях государственно-частного партнерства. Приглашаем строительные и подрядные организации принять участие в конкурсе.
Академия МВД Республики Узбекистан просит всех заинтересованных лиц представить предложение с целью информирования о своей заинтересованности в реализации проекта. Частный партнер выиграет от растущего рынка в стране и получит возможность участвовать в одном из проектов государственно-частного партнерства, реализуемых в стране.
Выбор частного партнера по проекту осуществляется в соответствии с требованиями постановления Кабинета Министров Республики Узбекистан от 26 апреля 2020 года №259 «О совершенствовании порядка реализации проектов государственно-частного партнерства».
Предложения принимаются до 20 сентября 2022 года по электоронному адресу: info@akadmvd.uz
Адрес для дополнительной информации: город Ташкент, Мирзо-Улугбекский район, улица Интизор, дом 68. Тел: (71)-239-46-13