Жиноий гуруҳ аъзолари қидирилмоқда
Ўзбекистон Республикаси ИИВ ЖҚББ томонидан Тошкент шаҳрида бир нечта ўғрилик жиноятларини содир этган жиноий гуруҳ аъзолари қидирилмоқда.
1991 йилда Сурхондарё вилоятида туғилган Боборажабов Адҳам Эмомалиевич, Сурхондарё вилояти, Сариосиё тумани, Гулистон МФЙда доимий рўйхатда туради, Тошкент шаҳар, Чилонзор-12 мавзеда вақтинча яшаб келган.
1982 йилда Самарқанд вилоятида туғилган Насиров Акобиржон Икрамович, Самарқанд вилояти, Пастдарғом тумани, Санчиқул ҚФЙда доимий рўйхатда туради, Тошкент шаҳар, Мирзо Улуғбек туманида вақтинча яшаб келган.
1979 йилда Навоий вилоятида туғилган Бобоев Шарофиддин Мадиевич, Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани, 18-даҳада рўйхатда туриб, яшаб келган.
Ушбу шахслар ҳақида бирон бир маълумотга эга бўлсангиз, зудлик билан «102» ёки 71-231-34-33 телефон рақамларига хабар беришингизни сўраймиз. Сиз ҳақингиздаги маълумот сир сақланиши кафолатланади.

Разыскиваются члены преступной группы
ГУУР МВД Республики Узбекистан разыскиваются члены преступной группы, совершившей несколько краж в Ташкенте.
Уроженец Сурхандарьинской области Боборажабов Адхам Эмомалиевич, 1991 года рождения, прописан по адресу: Сурхандарьинская область, Сариасийский район, МСГ «Гулистон», временно проживал на массиве Чилонзор-12 города Ташкента.
Уроженец Самаркандской области Насиров Акобиржон Икрамович, 1982 года рождения, прописан по адресу: Самаркандская область, Пастдаргомский район, МСГ «Санчикул», временно проживал в Мирзо-Улугбекском районе города Ташкента.
Уроженец Навоийской области Бобоев Шарофиддин Мадиевич, 1979 года рождения, прописан и жил по адресу: город Ташкент, Юнусабадский район, 18-й квартал.
Если у вас есть какие-либо сведения об этих лицах, просим незамедлительно сообщить о них по телефонам «102» или 71-231-34-33. Ваша конфиденциальность будет гарантирована.