«Маъмурий қамоққа олинган шахсларни қабул қилиш ва сақлашга мўлжалланган махсус қабулхона захира биносини қуриш»га тендер
ЎзР ИИВ Капитал қурилиш ва таъмирлаш бошқармаси тендер (танлов савдолари) эълон қилади. «Қашқадарё вилояти Шаҳрисабз шаҳри ҳудудида 75 ўринли маъмурий қамоққа олинган шахсларни қабул қилиш ва сақлашга мўлжалланган махсус қабулхона захира биносини қуриш» (лот рақами 22411006010660) объекти бўйича қурилиш-пудрат ташкилотларини танловни иштирок этишни сўраймиз. Молиялаштириш манбаи-Ўзбекистон Республикаси Бюджет маблағлари ҳисобидан. Таклифлар www.tender.mc.uz сайтида 2022 йил 26 май кунига қадар қабул қилинади.
Қўшимча маълумотлар олиш учун манзил: Тошкент шаҳри Яккасарой тумани Шота Руставели, 1-берк кўчаси 1 уй. Тел: (71)-231-46-02

Тендер на «Строительство резервного здания спецприемника административного ареста для приема задержанных»
Управление капитального строительства и ремонта МВД Республики Узбекистан объявляет тендер на проведение строительно-монтажных работ объекта «Строительство резервного здания спецприемника административного ареста для приема и содержания 75 задержанных в городе Шахрисабз Кашкадарьинской области» (лот № 22411006010660). Строительство будет осуществляться за счет средств Государственного бюджета РУз. Срок действия объявления и приёма предложений – до 26 мая текущего года.
За тендерной документацией и по условиям проведения тендера обращаться на сайт www.tender.mc.uz.
За дополнительной информацией обращаться по адресу: Республика Узбекистан, г. Ташкент, Яккасарайский район, ул. Шота Руставели, тупик 1, дом 1, Телефон: (71) 231-46-02